Pratik Bilgiler

Ağda Acısını Nasıl Azaltırız?

Written by admin

Merhaba arkadaşlar. Bugün acısız ağda yapımından bahsedeceğimi. Ağda genelde kadınların sorunudur. Hepimiz kılsız ve tüysüz olmayı çok isteriz. Pürüzsüz bir vücut. Ama ağda yaparken canımız çok yanıyor. Tüy dökücü krem acısız ama istediğimiz sonuç uzun süreli olmuyor.Ağdayı uzun süreli kullanabiliyoruz. Ve daha rahat ederiz. Onun için çoğumuzun tercihi ağda oluyor. Bizde ağda yaparken canımızın daha az acıması için bir kaç yöntemle anlatacağım. Temiz bir vücut için bu yazıyı okuyun. Hadi gelin bu yöntemlere bakalım.

1) Ağda yapmazdan önce duş yapın. Çünkü duş ölü derileri atar. Kese yaparsanız daha etkili olur. Ölü derileri atarsanız ağda en ufak tüyleri dahi alıcaktır. Bu da canınızın daha az yanması anlamına gelir.

2) Adet döneminden sonra ağda yapınız. Çünkü adet döneminde hormonlar daha hızlı çalıştığı için kıllar daha hızlı uzar. Bu nedenle adet döneminden hemen sonra ağda yapmanız daha acısız olur.

3) Ağda yapıcağınız bölgeye önce pudra sürün, sonra ağda yapın. Pudra terlemeyi önlediği için ağda daha acısız olucaktır.

4) Türk kahvesini ağda yapacağınız bölgeye sürün. Ağda daha iyi yapışacaktır. Ve acısı azalacaktır.

5) Ağda yaparken nefes alıp verin. Bu acımasını birazda olsa önleyecektir.

6) Ağda yapacağınız bölgeye soğuk termos jel uygulayın. Bu durum uyguladığınız bölgeyi uyuşturacaktır. Ve ağrısı daha aza inicektir.

7) Emla krem yada anestol krem kullanılan bölgeyi uyuşturma etkisi vardır. Ağda yapmazdan önce emla krem yada anestol krem uygulayın. Uyuştuktan sonra ağdanızı yapın. Daha az acıyacaktır.

About the author

admin

Leave a Comment